Очікуйте...
Вчора відбулася важлива зустріч із фахівцями Одеського інклюзивно-ресурсного центру №1 на чолі з директоркою Вікторією Пастерначенко. Разом із батьками говорили про інклюзивне навчання, вибір школи, підготовку дітей до навчального процесу та їхню адаптацію.
Для нас безбар’єрність — це не лише про доступний простір. Це про рівні можливості, підтримку та впевненість кожної родини, що вона не залишиться наодинці зі своїми викликами.
Саме тому такі зустрічі є важливими: вони допомагають батькам отримати відповіді на свої запитання, відчути підтримку та знати, що поруч є люди, готові допомогти.
Дякую всім, хто долучається до цієї справи.
Разом робимо нашу Одесу безбар’єрною.